KONST / Litografier / Konstmapp 8102002
nr 810 2002
Kjell Strandqvist
(f. 1944), Sverige
Konstmapp, 6 st, Olle Bonnier + Lennart Ashenbrenner + Brita Molin + Madeleine Pyk + Helmtrud Nyström + Kjell Strandqvist (f. 1944), signerade, 47/220, bladets mått: 50x70
Kondition: oramade
Kjell Strandqvist, svensk målare och tecknare född i Härnösand 1944.
Utrop:
2.200 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 25 februari 2013
kl 19:34:28
1.200 kr
1.300 kr
Kjell Strandqvist
Läs mer om Kjell Strandqvist